گام به گام تا اعلام نتایج آزمون وکالت 91

احراز رتبه های اول و دوم کانون وکلای خراسان توسط داوطلبان آزمون های آزمایشی چتر دانش در مشهد

تبریک به رتبه های برتر

خانم فرزانه صفری رتبه ی نخست و خانم صفا نصیری رتبه ی دوم آزمون وکالت ۱۳۹۱ در کانون وکلای دادگستری خراسان شناخته شدند. این دو بزرگوار از داوطلبان شرکت کننده در آزمون های آزمایشی موسسه ی چتر دانش در مشهد بودند، مدیران و کارکنان موسسه ی چتر دانش در تهران و نمایندگی مشهد کسب این موفقیت درخشان را به ایشان ... ادامه مطلب »

مهم: راهنمای استفاده از کارنامه آزمون وکالت ۱۳۹۱ (بروزرسانی شد)

rahnamayekarname

لطفا اگر پرسشی داریداز طریق ابزار گوشه پایین صفحه یا فرم تماس اعلام کنید و حتما برای دریافت پاسخ ایمیلتان را درست و با دقت وارد کنید برای ورود مستقیم به صفحه اعلام نتایج اینجا کلیک کنید ظرفیت و ترتیب کانون های وکلا بر اساس آگهی آزمون وکالت ۱۳۹۱ که اول شهریور امسال انتشار یافته بود به این شرح است: ... ادامه مطلب »

اسکودا و سازمان سنجش: با رفع اشکال فنی نتایج از ساعت ۱۸ دوباره در دسترس خواهد بود

news1

به گزارش ایسنا، نتایج آزمون وکالت سال ۹۱ ظهر روز سه‌شنبه (امروز) برای دقایقی قابل دسترس شد اما ظاهرا به دلیل پاره‌ای از اشکالات فنی و بنا به گفته علی مندنی‌پور رییس اسکودا و مسوولان سازمان سنجش، قرار است این نتایج بار دیگر و از ساعت ۱۸ امروز در دسترس مخاطبان قرار بگیرد. ادامه مطلب »

نتایج آزمون وکالت ۹۱ اعلام شد

تبریک به پذیرفته شدگان آزمون وکالت 1391

دادآزمون(ساعت۱۸:۱۲ سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۱): نتایج آزمون وکالت ۱۳۹۱ در دسترس قرار گرفته است برای ورود مستقیم به صفحه اعلام نتایج اینجا کلیک کنید برای دریافت نتیجه بهتر است از کادر وسط استفاده کنید که از شما شماره ی پرونده و شماره شناسنامه تان را می خواهد کادر سمت چپ که نیاز به وارد کردن نام و نام خانوادگی ... ادامه مطلب »

بهمن کشاورز: نمی‌دانم حقوق خصوصی داوطلبان چگونه می‌تواند موضوع پرونده کیفری یا مدنی باشد؟

news2

زمان انتشار این خبر در دادآزمون ساعت ۱۳:۳۶ سه شنبه ۵ آبان - متن خبر به نقل از خبرگزاری ایسنا: رییس سابق اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری (اسکودا) با اشاره به صدور دستور قضایی برای جلوگیری از برگزاری آزمون وکالت ۹۱ و اعلام نتایج آن و تضییع حقوق داوطلبین تاکید کرد که نمی‌دانم حقوق خصوصی داوطلبان چگونه می‌تواند موضوع پرونده ... ادامه مطلب »

مندنی پور در گفتگو با ایسنا دلایل تاخیر در اعلام نتایج را تشریح کرد

news1

زمان انتشار این خبر در دادآزمون ساعت ۱۲:۱۳ سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۱   متن خبر به نقل از خبرگزاری ایسنا:   رییس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) با اشاره به دلایل تاخیر در اعلام نتایج آزمون وکالت سال ۹۱ گفت که این تأخیر، هیچ ربطی به آزمون و چگونگی برگزاری آن نداشته و ندارد. او هم‌چنین تاکید ... ادامه مطلب »

مندنی پور رییس اسکودا از آغاز رایزنی های گسترده برای رفع توقیف اعلام نتایج خبر داد

scoda8

آخرین خبر – انتشار در دادآزمون: ساعت ۱۰:۳۳ صبح سه شنبه ۵ دی ماه ۱۳۹۱ خبر به نقل از خبرگزاری ایسنا: مسوولان اتحادیه‌ی سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) اعلام کردند که با رایزنی‌های گسترده، هم‌چنان پیگیر رفع توقیف اعلام نتایج آزمون وکالت ۹۱ هستند. ادامه مطلب »

چشم بیدار شما هستیم *بروزرسانی شد(صبح سه شنبه ۵ دی)

scoda4

بروزرسانی صبح سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۱: متاسفانه دومین روز سرگردانی و بی خبری داوطلبان آزمون وکالت ۹۱ نیز سپری شد و وارد سومین روز شدیم. امروز هم مانند روزهای گذشته به صورت لحظه به لحظه پیگیر اخبار مربوط به اعلام نتایج آزمون وکالت خواهیم بود و هر خبر و اطلاع قابل اعتنایی را برای اطلاع همه ی عزیزان در ... ادامه مطلب »

شاکی پرونده اسکودا خبر داد: بازپرس صادر کننده دستور توقف اعلام نتایج و رییس مجتمع خارک به دستور دادستان تهران امروز عصر جابجا شدند

lastvekalatnews2

دادآزمون- شاکی پرونده ای که علیه اسکودا در مجتمع قضایی خارک تهران تشکیل شده بود و بازپرس مربوطه دستوراتی از جمله خطاب به سازمان سنجش آموزش کشور مبنی بر عدم اعلام نتایج آزمون کارآموزی وکالت ۹۱ داده بود،در گفتگو با “قانون آنلاین” از تغییر بازپرس صادر کننده ی دستور توقف اعلام نتایج به همراه رییس مجتمع قضایی خارک توسط دادستان ... ادامه مطلب »

رییس اسکودا در واکنش به اخبار منتشره: اطلاعی از دستور بازپرس ندارم

lastvekalatnews

دادآزمون- این خبر یک ساعت و ده دقیقه پس از خبر انتشار اسناد دستور بازپرس دادسرای خارک بر روی خروجی خبرگزاری مهر قرار گرفته است و واکنش جناب آقای مندنی پور رییس اسکودا نسبت اسناد و اخبار منتشره است. اینکه چه طور ایشان از این مسائل بی اطلاع هستند و چرا در این دعوا که با هر انگیزه ای در ... ادامه مطلب »

----------------------------- ?> ------------------------------------------------------