آشنایی با گروه آموزشی

بسمه تعالی

3

با سلام خدمت دوستان عزیز

من حسین قوی فارغ التحصیل  رشته ی الهیات فقه و مبانی حقوق رتبه ی۸۱ کانون  وکلای خراسان سال ۹۱ بدوا” به شما دوستان اعلام کنم عرایض بنده هیچ گونه جنبه ی تبلیغاتی  و اغراق ندارد کاملا”حقیقی است و اگر در نگارش بنده ایر ادی هست  که حتما” هست از محضر شما عزیزان پیشاپیش عذر خواهی می کنم .

من سه رکن را عامل اصلی موفقیت در آزمون میدانم اولین رکن و مهمترین ،توکل به خداوند متعال است که واقعا” هر کس به  خداوند منان اعتقاد راسخ داشته باشد همیشه موفق است و دومین چیز پشتکار و جدیت و النهایه دعای خیر پدر و مادر . البته عوامل دیگری هم وجود دارد ولی من این سه اصل را مهمتر میدانم.

من حقیقتا” با توجه به اینکه رشته تحصیلی ام حقوق نبود واقعا” عرض میکنم که از حقوق هیچ چیز نمیدو نستم حتی اصطلاحات حقوقی را هم اشتباه تلفظ میکردم(و به زبان خودمان از نظر حقوقی تعطیل  بودم )استاد حسن زاده  از دوستان و همکلاسی های دوران دانشگاهی من بود که من به راهنمائی و اعتماد به ایشان در کلاسهای حقوقی ایشان شرکت کردم و حقیقا” در یک دوره ۴الی ۵ ماهه که در خدمت استاد بودم یک لیسانس حقوق ۴ ساله را همین دوره فرا گرفتم من همیشه خودم را مدیون استاد می دانم واقعا”و حقیقتا” پشتکار و جدیت خاصی در این راه دارد. و همیشه ویژگی استاد برای من درس بوده و هست .من در سال ۹۰در آزمون وکالت شرکت کردم ولی به دلایلی موفق نشدم که مجددا” در سال ۹۱ شرکت و رتبه ی ۸۱ کانون وکلای  خراسان  شدم البته همانطور که مستحضرید کانون تا رتبه ی ۸۰ سهمیه آزاد گرفت . که من مجددا”در کلاسهای استاد شرکت کردم که باور کنید هر کس بجای من بود با توجه به اختلاف یک نفر حتما” این امر (امر وکالت)را رها میکرد ولی من چون هدفم همین بود دست بردار نبودم و به همین خاطر مجددا” همانطور که عرض کردم در کلاسهای استاد شرکت کردم و به کانون وکلا نیز هر روز میرفتم تا شاید نتیجه بگیرم که این امر به خواست و لطف خداوند در ماه مبارک رمضان محقق شد من در پایان صحبت هایم از موسسه حقوقی آسیا و دپارتمان حقوق داد آزمون گروه استاد حسن زاده کمال تشکر و قدر دانی را دارم  وبرای شما عزیزان آرزوی موفقیت و سر بلندی را از خداوند منان خواستارم  ودر پایان توصیه جدی می نمایم که در جلسات رایگان کلاسهای این گروه شرکت نمائید و سپس بادید باز و بررسی روشهای مدرس تصمیم خود را بگیرید . با شرکت در کلاسهای رایگان چیزی از دست نخواهید داد. در صورت سؤال از اینجانب با این شماره تماس حاصل  فرمائید .

 ۰۵۱۳-۷۵۲۵۷۵۶

۰۹۱۵۵۶۸۰۲۷۲

۰۹۱۵۱۰۵۱۹۴۵

آدرس : مشهد بلوار شفا بین شفا ۲۲ و ۲۴ ساختمان دادآفرین طبقه ۲ واحد ۵