حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی‌اژه‌ای در هشتاد و چهارمین نشست خبری هفتگی خود به پرونده ۴ نفر از کسانی که در فضای مجازی با اسامی مستعار اقدام به اشاعه فحشا، توهین به مقدسات و اقدامات امنیتی می‌کردند، اشاره کرد و گفت: این افراد پیشتر شناسایی و دستگیر شده بودند و پس از محاکمه، دادگاه آنها را به ۱۸ ماه تا ۱۲ سال حبس محکوم کرد.

سخنگوی قوه‌قضائیه اضافه کرد: همچنین یک مورد مأمور متخلف سازمان آب و فاضلاب در شهرستان ساوجبلاغ وجود داشت که با استفاده از ناآگاهی مردم، مبالغ هنگفتی را از آنها دریافت کرده بود، این فرد کلاهبردار شناسایی و بازداشت شده و پرونده وی در حال رسیدگی است.

وی همچنین با اشاره به پرونده سیگارهای مارلبرو و صدور کیفرخواست برای ۷ نفر در این پرونده گفت: دادگاه این پرونده تعیین و برای رسیدگی به شعبه  ۱۰۶۵ دادگاه عمومی تهران ارجاع شده است. پس از مطالعه وکلا دادگاه زمان رسیدگی به اتهامات متهمان را تعیین خواهد کرد.

اژه‌ای ادامه داد: اخیراً شایعه‌ای در سایت‌های ضدانقلاب مبنی بر دستگیری معاون حفاظت اطلاعات قوه قضائیه با نام آقای احمدی مطرح شده بود که این موضوع کذب محض است و صحت ندارد؛ البته در یکی از استان‌های غربی کشور فردی که خود را برادر معاون حفاظت اطلاعات قوه قضائیه معرفی کرده بود و قصد داشت با جعل عنوان به اخاذی بپردازد، دستگیر شد.