دادآزمون
آخرین اخبار
theme

خانه » متفرقه » آشنایی با گروه آموزشی

آشنایی با گروه آموزشی

هم قطاران من سلام.

خداقوت.

امسال سال موفقیته اگه خودتون به این باور برسین و رسیدن به این باور تنها با تلاش شماست که به مرور زمان خودشو بهتون بیشتروبیشتر نشون می ده.

الان بهترین فرصت برای رسیدن به آرزوهاست اگه ثانیه به ثانیه رو قدر بدونیم. پارسال درست همین موقع بود که تصمیم گرفتم خودم سرنوشتمو اونجوری که خودم می خوام بسازم.

من تلاش می کنم پس هستم!

از ماه مبارک رمضان بود که من موندمو یه آزمون که میگفتن سخته! قبول نمیشی! حالا آزمون بده ضرر نداره!  آره اینارو گفتن تا من یقین پیدا کنم سخت نیست. من قبول میشم. آزمون شرکت می کنم اما میدونم که صد در صد نفع من در اونه…

تصمیم گرفتم و سعی کردم از هر چیزی روی مثبتشو ببینم. لحظه ای سختی های شیرین میون راه رو جدی نگرفتم. باهاشون زندگی کردم. یه بار من آزارشون می دادم با بی توجهی،که شما نمی تونید منو متوقف کنید چون من از شما قوی ترم. یه بارم اونا، اما آخر ارزش مبارزه داشت.

من پیروز می شدم. ایمان داشتم. پس ادامه دادم هر روز که به آزمون نزدیک تر می شدم این  جمله تو ذهنم پر رنگ تر می شد:

من دارم تلاش می کنم این تلاش بی جواب نمی مونه.

نتیجه اونیه که من می خوام. از جزئی ترین مسائل استفاده می کردم واسه انرژی مثبت گرفتن. حتی به رنگ تابلوی جلوی دفترم فکر می کردم. نه اینکه مهم بود تنها واسه انرژی دادن به خودم. خواب، تفریح، استراحت… خیلی واسم مهم بودن اما نه به اندازه آیندم. دوستان من: مهم بودن درصد یا معدل آزمون آزمایشی هم کلاسی و اینکه معدل آزمونم چی باشه تا قبول شم! شما رو ازهدف دور می کنه. من اصلاً نمی خواستم بدونم تا چه معدلی تو آزمون اصلی قبوله، چون من در هر صورت تلاشمو می کردم، و به خودم اعتماد داشتم که از پس این آزمون بر میام. حالا می خواد هر چه قدر سخت و غیر قابل پیش بینی باشه! من امسال چند باری کلاس اومدم و تلاش و پیگیری شما واسم این امیدو می ده که امسال آمار قبولی بالایی خواهیم داشت. به هیچ قیمتی متوقف نشین، با تمام قدرت ادامه بدین که خبرای خوبی تو راهه …

و در آخر از زحمات اساتید محترم و دلسوز گروه «آموزشی حسن زاده» و موسسه کمال قدر دانی و تشکر را دارم و امیدوارم در تمام عرصه های زندگی موفق باشند.

 ۰۵۱۳-۷۵۲۵۷۵۶

۰۹۱۵۵۶۸۰۲۷۲

۰۹۱۵۱۰۵۱۹۴۵

آدرس : مشهد بلوار شفا بین شفا ۲۲ و ۲۴ ساختمان دادآفرین طبقه ۲ واحد ۵

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق

   افتخار آفرینان در آزمون وکالت 96

    

   خبر رسان تلگرامی

    

   زمان شما تا شروع آزمون؟

   !

   کارنامه افتخار آفرینان آزمون وکالت 94

    

   آخرین اخبار و اطلاعیه های حقوقی در تلگرام شما…

    

   آزمون اینترنتی

    

   مصاحبه با افتخار آفرینان گروه آموزشی

    

   محاسبه درصد

        

   ©

   هشدار حقوق مولف:

   باز نشر مطالب سایت دادآزمون

   فقط با ذکر منبع با عنوان « دادآزمون » و

   لینک به نشانی www.dadazmoon.ir

   مجاز می باشد