آشنایی با گروه آموزشی

بسم الله الرحمن الرحیم:

«اللهم ما بِنا مِن نعمتٍ فَمِنک:    خداوندا هرآنچه داریم ازآن توست»

با اهداء سلام و احترام، خدمت تمام مسئولین محترم و زحمت کش گروه آموزشی استاد حسن زادهو تمامی دوستان.

اما بر خود لازم دانستیم با توصیه هایی در راستای تقویت روحیه شما عزیزان در آستانه آزمون انجام وظیفه نموده و سهمی هر چند نا چیز در موفقیت شما داشته باشیم.

باید نسبت به آزمون واقع بین باشید آن را برای خود نه آنقدر بزرگ کنیدکه ترس٬ آرامش وتمرکز حواس شما را ازبین ببرد٬ و نه آن قدر آن را کوچک بشمارید که خدای نکرده شما را غرور فرا گیرد.

رمز موفقیت در این آزمون سه چیزاست: توکل٬ توسل٬ تلاش

توکل به خدا٬ توسل به ائمه و تلاش خودتان. هیچ گاه از یاد خدا غافل نشوید حتی برای لحظه ای و او را فقط در این لحظات و صِرف قبولی در آزمون نخواهید.

نکات و مواردی را که استاد بزرگوار آقای حسن زاده و دیگر اساتید گروه ایشان آقایان محمدی و حسینی به شما ارائه دادند کاملترین نکات آزمون می باشند. تمرکز خود را روی تمامی آن مطالب جمع کرده و مرور مکرر آنها را فراموش نکنید٬ به طوری که ملکه ذهنتان شود.

 

استرس نداشته باشید و با این باور که «مثلاً اگر درصدهای آزمون ۶۰ یا ۷۰ نباشد قطعاً قبول نمی شوم» روحیه ی خود را ضعیف نکنید.

درصدهای بنده و خواهرم در آزمون سال گذشته به این ترتیب بوده است:

نفیسه محیط آبادی:

مدنی  ۶۵ – آ د م  ۶۶ – جزا  ۵۱.۶۶ – اصول   ۴۱.۶۶ – آ د ک   ۶۱.۶۶ – تجارت  ۵۶.۶۶

فائزه محیط آبادی:

مدنی  ۴۵.۶۶ – آ د م  ۷۸.۶۱ – جزا   ۴۳.۶۶ – اصول  ۴۰ – آ د ک  ۴۸ – تجارت   ۵۸

پس ببینید قبولی خیلی هم دور از ذهن نیست!

هیچ گاه با خود نگویید:

امسال که قبول نمی شوم پس باید روی سال بعد حساب کنم. این دیدگاهِ اشتباهی است که بسیاری از دوستان در برخوردهایی که با بنده و خواهرم داشتند آن را بیان  کرده اند.

آزمون را برای خود زمان بندی کرده و همانطور که اساتید می فرمایند با دروس آسان شروع کنید تا سختی سؤالات درس های سنگین روحیه ی شما را در دقایق آغازین آزمون ضعیف نکند٬ چون اگر این طور شود آزمون موفقی نخواهید داشت. اولین پاسخی که به ذهن شما خطور می کند همان پاسخ درست است پس تا مطمئن نشده اید دوباره آن را تغییر ندهید.

این ها بخشی از موارد و نکاتی می باشند که اساتید محترم قبل از آزمون پارسال در سر کلاس ها به دانشجویان بارها تذکر می دادند که متأسفانه بعضی دوستان به آن عمل نکرده و به دلیل کمبود وقت موفق به بررسی تمام سؤالات آزمون نشدند.

در آخر

 یادآور می شویم که با اطمینان خاطر٬ به گروه آموزشی استاد حسن زاده اعتماد کرده و تمامی نکات آنها را سرلوحه ی کار خود قرار داده و با امید به خداوند منّان در این آزمون شرکت کنید.

موفقیت همه ی شما عزیزان٬ آرزوی قلبی بنده و خواهرم بوده و شما را به آن خالق بی همتا می سپاریم.

در پناه حقپاییز۱۳۹۳ خواهران محیط آبادی (نیشابور)

 

 ۰۵۱۳-۷۵۲۵۷۵۶

۰۹۱۵۵۶۸۰۲۷۲

۰۹۱۵۱۰۵۱۹۴۵

آدرس : مشهد بلوار شفا بین شفا ۲۲ و ۲۴ ساختمان دادآفرین طبقه ۲ واحد ۵