دادآزمون
آخرین اخبار
theme

خانه » اخبار » واکنش دادستان کل کشور به تبلیغات داعش در ایران

واکنش دادستان کل کشور به تبلیغات داعش در ایران

دادستان کل کشور با اشاره به تحرکات گروهک تروریستی داعش در منطقه، نسبت به تبلیغات این گروه تروریستی در داخل کشور واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار انتظامی ، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی در حاشیه نشست روسای عملیات ویژه پلیس آگاهی ناجا با اشاره به نقش پررنگ پلیس آگاهی در برقراری عدالت در جامعه اظهار داشت: پلیس آگاهی بازوی توانمندی برای برقراری عدالت کیفری در کشور است و نقش بسیار مهمی در ایجاد امنیت در جامعه دارد.

وی افزود: پلیس در برخورد با جرائم سازمان یافته، قاچاقچیان مواد مخدر، سارقین حرفه‌ای و مجرمین به عادت هیچگونه آتش‌بسی ندارد و پلیس و دستگاه قضایی در برخورد با مجرمین قاطعانه ایستادگی می‌کنند.

رئیسی با اشاره به پیشرفت‌های انجام شده در ابزارهای علمی کشف جرم گفت: مبنای دستگاه قضایی بر آن است که با مجرمین برخورد عبرت‌آمیزی داشته باشد و خوشبختانه شاهدیم که با توجه به حرکت پلیس به سمت بهره‌مندی از ابزارهای نوین کشف جرم، در بسیاری از موارد مجرمان در زمان بسیار کوتاهی دستگیر می‌شوند.

وی با تاکید بر لزوم مجهزتر شدن پلیس به تجهیزات روزآمد اظهار داشت: امروز مجرمین با سوءاستفاده از فضای مجازی دست به اقدامات مجرمانه خود می‌زنند و این در حالی است که یک پلیس خود می‌بایست باحضور فعال خود عرصه را بر مجرمان تنگ کند.

* تلاش قاچاقچیان برای ورود پولهای کثیف به جریان بانکی کشور

دادستان کل کشور با اشاره به نقش ویژه پلیس در مبارزه با پولشویی گفت: امروز قاچاقچیان به دنبال وارد کردن پولهای حاصل از قاچاق به جریان بانکی هستند و از این رو لازم است وزارت اقتصاد و سایر سازمانها و دستگاه‌های اقتصادی مسئول تعامل مناسبی را با پلیس داشته باشند تا از ورود جریان این پول ناپاک به پولهای سالم بانکی جلوگیری کرده و در جهت پیشگیری از پولشویی و شناسایی حساب‌های ناپاک اقدام کنند.

* واکنش دادستان کل کشور به تبلیغات داعش در ایران

رئیسی در پاسخ به سوال تسنیم در خصوص تحرکات داعش در کشور اظهار داشت: طبعا این گروه تروریستی به‌دنبال افراد جدیدی است که با توجه به آگاهی مردم ایران و روحیه دشمن‌ستیزی آنها، تبلیغات این گروه تروریستی در کشور ما بی‌اثر است.

وی ادامه داد: البته اقدامات وحشیانه این گروه تروریستی کار را به جایی رسانده که صدای کشورهایی را که در تشکیل و تجهیز این گروه نقش داشتند، درآورده است. البته این کشورها نیز به ظاهر از این گروه تروریستی اعلام برائت می کنند، اما از تجهیز این گروه دست برنمی‌دارند.

رئیسی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در حال حاضر با حضور نیروهای اطلاعاتی، انتظامی و امنیتی در کشورمان اوضاع تحت کنترل است.

* ادعاهای بابک زنجانی بی‌اساس است

دادستان کل کشور در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه ادعای وکیل بابک زنجانی مبنی بر انجام اقداماتی در جهت پرداخت بدهی موکلش و اطلاع دستگاه قضایی از این اقدامات گفت: تمامی ادعاهای این فرد مورد بررسی قرار گرفت و حتی تیم‌هایی نیز برای بررسی ادعاهای این متهم به خارج از کشور اعزام شدند، اما علی‌رغم تمام ادعاهای وی مبنی بر وجود اموال و دارایی‌هایی در خارج از کشور نتوانستیم به غیر از اموال شناسایی شده قبلی وی، دارایی دیگری را شناسایی کنیم و لذا ادعاهای بابک زنجانی در این خصوص کاملاً بی‌اساس است.

 

 

آخرین اخبار حقوقی٬ آخرین رای وحدت رویه دیوان عالی کشور٬ آزمون٬ آزمون آزمایشی وکالت ، آزمون طبقه بندی وکالت ، آزمون آزمایشی وکالت ۹۵، آزمون طبقه بندی وکالت ۹۵٬ آزمون قضاوت٬آزمون وکالت٬ تکمیل ظرفیت٬دوره آمادگی قضاوت٬ دوره آمادگی قضاوت ۹۵٬ دوره آمادگی وکالت٬ دوره آمادگی وکالت ۹۵٬ سردفتری٬ قانون مجازات اسلامی٬ قضاوت ۹۵٬کارشناسی ارشد٬ کانون٬کانون مرکز٬ کانون وکلا٬ کلاس آمادگی آزمون قضاوت٬ کلاس آمادگی آزمون وکالت٬ کلاس آمادگی وکالت ۹۵٬ کلاسهای آمادگی وکالت٬ مرجع حقوقی٬ منابع آزمون سردفتری٬ منابع آزمون قضاوت٬ منابع آزمون قضاوت ۹۵٬ منابع آزمون وکالت٬ منابع آزمون وکالت ۹۵٬ نظام وظیفه٬وکالت٬ وکالت ۹۵

 

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق

افتخار آفرینان در آزمون وکالت 96

 

خبر رسان تلگرامی

 

کارنامه افتخار آفرینان آزمون وکالت 94

 

آخرین اخبار و اطلاعیه های حقوقی در تلگرام شما…

 

آزمون اینترنتی

 

مصاحبه با افتخار آفرینان گروه آموزشی

 

محاسبه درصد

     

©

هشدار حقوق مولف:

باز نشر مطالب سایت دادآزمون

فقط با ذکر منبع با عنوان « دادآزمون » و

لینک به نشانی www.dadazmoon.ir

مجاز می باشد