دادآزمون
آخرین اخبار
theme

خانه » اخبار » تشریح آخرین وضعیت پرونده مسکن برق و واگذاری زمین به شاکیان دارای سند

تشریح آخرین وضعیت پرونده مسکن برق و واگذاری زمین به شاکیان دارای سند

رئیس شعبه ششم دادگاه کیفری استان تهران ضمن تشریح آخرین وضعیت پرونده تعاونی مسکن برق تهران، از آغاز روند تقسیم و واگذاری زمین به آن بخش از شاکیان که سند دارند، خبر داد.

قاضی سیامک مدیرخراسانی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم درباره آخرین وضعیت پرونده تعاونی مسکن برق تهران اظهار کرد: بحث تقسیم و واگذاری زمین نسبت به کسانی که سند دارند، توسط یک شرکتی آغاز شده و در حال انجام است.

رئیس شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران افزود: در ارتباط با کسانی که سند ندارند، این شرکت دادخواست تقدیم کرده و پس از سنددار شدن، تقسیم زمین نسبت به آنها نیز انجام می شود و در این راستا مشکلی وجود نخواهد داشت.

مدیرخراسانی اضافه کرد: خوشبختانه متهمان پرونده همکاری بسیار خوبی برای رسیدن شاکیان به حقشان دارند ضمن اینکه این همکاری به نفع خود متهمان است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پرونده شرکت تعاونی مسکن اداره برق درباره کلاهبرداری به‌بهانه واگذاری زمین در هشتگرد است. رسیدگی قضایی به پرونده شرکت تعاونی مسکن برق تهران، از سال ۸۲ در دادسراهای مختلف آغاز شد و در این زمینه پرونده‌هایی در دادسراهای نواحی ۶ و ۱۲ مطرح شد و مورد رسیدگی قرار گرفت.

با توجه به کثرت و حجم شکات و مال‌باختگان، تمامی پرونده‌ها تجمیع و پرونده به دادسرای ناحیه ۶ ارجاع و پس از صدور قرار مجرمیت و کیفرخواست، پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.

بخش نخست این پرونده دارای ۵هزار شاکی بود که اوایل مهر سال ۹۲ به پرونده متهمان این بخش در ۲۵ جلسه در شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران به‌ریاست قاضی سیامک مدیر خراسانی رسیدگی شد.

اما این پایان کار نبود و شهریور سال گذشته، افتخاری سرپرست دادگاه‌های کیفری استان تهران از وصول بخش دوم پرونده تعاونی مسکن برق و ارجاع آن به شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران خبر داد.

۱۹ آبان ماه ۹۳، جلسات رسیدگی به بخش دوم این پرونده با ۴ هزار شاکی در شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران آغاز شد و پنجم آذر سال گذشته با رسیدگی به شکایت ۴ هزار شاکی پایان یافت. به گفته مدیرخراسانی این پرونده دارای بیش از ۱۰۰هزار برگ است.

شعبه ۷۶ خود را برای صدور رأی این پرونده آماده می‌کرد که بخش سوم پرونده تعاونی مسکن برق نیز از سوی دادسرا به دادگاه ارسال شد. این بخش از پرونده حدود ۶۰۰ شاکی دارد.

انتهای پیام/

 

منابع آزمون قضاوت٬ آخرین رای وحدت رویه دیوان عالی کشور٬ آزمون آزمایشی وکالت ، آزمون طبقه بندی وکالت ، آزمون آزمایشی وکالت ۹۵، آزمون طبقه بندی وکالت ۹۵٬آزمون قضاوت٬ آزمون وکالت٬تکمیل ظرفیت٬ دوره آمادگی قضاوت٬ دوره آمادگی قضاوت ۹۵٬ دوره آمادگی وکالت٬ دوره آمادگی وکالت ۹۵٬ سردفتری٬قانون مجازات اسلامی٬قضاوت ۹۵٬ منابع آزمون سردفتری٬ منابع آزمون قضاوت ۹۵٬ منابع آزمون وکالت٬ منابع آزمون وکالت ۹۵٬ نظام وظیفه٬وکالت ۹۵٬ کارشناسی ارشد٬کانون٬ کانون مرکز٬ کانون وکلا٬ کلاس آمادگی آزمون قضاوت٬ کلاس آمادگی آزمون وکالت٬ کلاس آمادگی وکالت ۹۵٬ کلاسهای آمادگی وکالت٬آخرین اخبار حقوقی٬ مرجع حقوقی٬ وکالت٬ آزمون

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق

افتخار آفرینان در آزمون وکالت 96

 

خبر رسان تلگرامی

 

کارنامه افتخار آفرینان آزمون وکالت 94

 

آخرین اخبار و اطلاعیه های حقوقی در تلگرام شما…

 

آزمون اینترنتی

 

مصاحبه با افتخار آفرینان گروه آموزشی

 

محاسبه درصد

     

©

هشدار حقوق مولف:

باز نشر مطالب سایت دادآزمون

فقط با ذکر منبع با عنوان « دادآزمون » و

لینک به نشانی www.dadazmoon.ir

مجاز می باشد