دادآزمون
آخرین اخبار
theme

خانه » اخبار » دستگیری سارقانی که به جای داروخانه، سر از عینک‌فروشی درآوردند

دستگیری سارقانی که به جای داروخانه، سر از عینک‌فروشی درآوردند

سارقان جوانی که قصد سرقت از یک داروخانه را داشتند با خوردن به در بسته، به عینک‌فروشی نزدیک داروخانه دستبرد زدند که با دوربین‌های مداربسته شناسایی و بازداشت شدند.

شانزدهم آذر ماه امسال مرد جوانی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و اعلام کرد که از مغازه عینک‌فروشی‌ وی در محدوده خیابان کاج یوسف‌آباد سرقت شده است.

با اعلام این خبر، تیمی از مأموران کلانتری ۱۲۵ یوسف‌آباد به محل وقوع سرقت اعزام شد؛ با مراجعه مأموران به محل وقوع سرقت، شاکی پرونده به مأموران گفت: صبح زمانی‌که قصد داشتم وارد مغازه شوم، متوجه شدم کرکره مغازه شکسته و مبلغ ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، ۲۱ عینک به ارزش ۸ میلیون تومان به همراه لپ‌تاپ و فلش مموری از مغازه‌ام سرقت شده و اکنون از سارقان مغازه‌ام شکایت دارم.

با شکایت مرد جوان، شناسایی و دستگیری متهمان پرونده در دستور کار مأموران اداره آگاهی قرار گرفت و سرانجام با بررسی دوربین‌های مداربسته داروخانه‌ای که در نزدیکی مغازه عینک‌فروشی قرار داشت، ۳ متهم این پرونده شناسایی و دستگیر شدند.

صبح دیروز ۳ متهم این پرونده در داسرای ویژه سرقت حاضر شدند و شاهپور یکی از متهمان این سرقت به بازپرس پرونده گفت: من به همراه سعید و امیر، نقشه سرقت از داروخانه را کشیدیم و یک روز قبل از سرقت با مراجعه به داروخانه جزئیات سرقت را مرور کردیم اما در زمان سرقت نتوانستیم از آنجا سرقت کنیم و به این خاطر، به مغازه عینک‌فروشی رفتیم و سرقت کردیم.

سعید متهم ۳۰ ساله این پرونده نیز درباره جزئیات سرقت به بازپرس گفت: حوالی ساعت ۲ نیمه شب به قصد سرقت از داروخانه از ماشین پیاده شدیم اما نتوانستیم کاری از پیش ببریم و به سراغ مغازه‌های دیگر رفتیم، از مغازه‌های بعدی هم فقط توانستیم از عینک‌فروشی سرقت کنیم و بعد از سرقت با پژو ۴۰۵ از آن‌جا گریختیم اما بعد از سرقت متوجه شدیم جک خودرو که برای سرقت از آن کمک گرفته بودیم را آنجا جا گذاشته‌ایم.

امین آخرین متهم این پرونده نیز جزئیات سرقت را اینگونه شرح داد: ابتدا که قصد سرقت از داروخانه را داشتیم، دست من میان کرکره‌ها گیر کرد و بعد از بریدنش مقداری خون آنجا ریخت، چون نتوانستیم از داروخانه سرقت کنیم و به سراغ کرکره نیمه‌باز عینک‌فروشی رفتیم و پول، عینک و لپ‌تاپ را از آنجا دزدیدیم.

پس از اعتراف سه متهم جوان این پرونده به سرقت، با دستور علی وسیله ایزد موسی؛ بازپرس پنجم دادسرای ویژه سرقت، متهمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفتند.

انتهای پیام/

 

آزمون قضاوت٬ آزمون وکالت٬ دوره آمادگی وکالت٬ سردفتری٬کلاس آمادگی آزمون قضاوت٬کلاس آمادگی آزمون وکالت٬منابع آزمون قضاوت٬ منابع آزمون وکالت٬ منابع آزمون وکالت ۹۵٬وکالت

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق

افتخار آفرینان در آزمون وکالت 96

 

خبر رسان تلگرامی

 

کارنامه افتخار آفرینان آزمون وکالت 94

 

آخرین اخبار و اطلاعیه های حقوقی در تلگرام شما…

 

آزمون اینترنتی

 

مصاحبه با افتخار آفرینان گروه آموزشی

 

محاسبه درصد

     

©

هشدار حقوق مولف:

باز نشر مطالب سایت دادآزمون

فقط با ذکر منبع با عنوان « دادآزمون » و

لینک به نشانی www.dadazmoon.ir

مجاز می باشد