آدم‌ربایی و آزار و اذیت دختر نوجوان به بهانه مشاوره

مرد میان‌سالی که بنا به ادعای دختر نوجوان، وی را مورد آدم‌ربایی و آزار و اذیت قرار داده بود، بازداشت شد.

هفته گذشته دختر ۱۵ ساله‌ای با مراجعه به دادسرای جنایی تهران مدعی شد توسط مرد میان‌سالی مورد آدم‌ربایی و آزار و اذیت قرار گرفته است و درباره جزئیات ماجرا به بازپرس جنایی تهران گفت: چند وقت پیش از طریق دوستان هم‌مدرسه‌ایم با مرد میان‌سالی آشنا شدم و دوستانم به من گفتند که این فرد به آن‌ها مشاوره می‌دهد؛ من نیز که در زمینه تحصیلی احتیاج به مشاوره داشتم به این مرد مراجعه کردم.

دختر نوجوان اظهاراتش به بازپرس را اینگونه ادامه داد: بعد از اینکه این مرد مرا دید، شماره تلفنم را گرفت و ارتباطش را در تلگرام با من آغاز کرد و یک روز در یکی از پارک‌های منطقه نارمک با من قرار گذاشت؛ زمانی‌که من سر قرار رفتم او مرا سوار ماشین پژوی خود کرد و گفت که به منزلش برویم. زمانی‌ که به خانه این مرد رسیدم، او مرا با یک اسلحه تهدید کرد و بعد از آن نیز مورد آزار و اذیت قرار داد و تهدید کرد که به کسی چیزی نگویم.

با اظهارات دختر ۱۵ ساله، تحقیقات برای شناسایی و دستگیری متهم این پرونده آغاز شد تا اینکه سرانجام وی روز گذشته در اطراف همان مدرسه بازداشت شد اما صبح امروز زمانی‌که مقابل بازپرس پرونده قرار گرفت منکر اظهارات دختر نوجوان شد و در دفاعیات خود به بازپرس گفت: من حدود ۱۰ سال پیش ازدواج کردم اما به این دلیل که همسرم بچه دار نمی‌شد ۷ ماه پیش از وی طلاق گرفتم و در کار داربست‌ ساختمانی هستم. من با این دختر در میدان هفت حوض آشنا شدم و زمانی‌که به منزلم رفتیم این دختر شروع به سیگار کشیدن کرد.

مرد ۵۳ساله در ادامه اظهاراتش به بازپرس گفت: زمانی‌که این دختر قصد داشت سیگارش را روشن کند، با استفاده از فندکی که شبیه اسلحه بود این‌کار را انجام داد و من هیچ‌کدام از این اتهامات وی را قبول ندارم.

با اظهارات مرد میان‌سال، وی به دستور سعید احمدبیگی، بازپرس هفتم دادسرای جنایی تهران در اختیار اداره آگاهی تهران قرار گرفت و تحقیقات بیشتر در رابطه با این آدم‌ربایی ادامه دارد.

انتهای پیام/

 

آزمون قضاوت٬ آزمون وکالت٬ دوره آمادگی وکالت٬ سردفتری٬کلاس آمادگی آزمون قضاوت٬کلاس آمادگی آزمون وکالت٬منابع آزمون قضاوت٬ منابع آزمون وکالت٬ منابع آزمون وکالت ۹۵٬وکالت