آخرین خبر: رییس کانون وکلای کرمان اعلام کرد نتایج امروز اعلام خواهد شد

آخرین خبر: رییس کانون وکلای کرمان اعلام کرد نتایج امروز اعلام خواهد شد

متن خبر خبرگزاری ایسنا در مورد گفتگوی آقای عارفی رییس کانون وکلای دادگستری استان کرمان در ادامه ی مطلب آمده است، ولی نحوه ی تنظیم خبر به شکلی است که برای مخاطبان خاص ممکن است ایجاد شبه کند،
اولا افزایش ظرفیت کانون وکلای کرمان نسبت به ظرفیت این کانون در آزمون سال گذشته است و بر اساس همان طرفیت اعلام شده ی اولیه که ۱۴۲ نفر بوده است این کانون در آزمون ۹۱ کارآموز جذب خواهد کرد

ثانیا بحث بومی گزینی فعلا منتفی است و هیچ کانونی دست کم در آزمون امسال بومی گزینی نخواهد کرد

مطلب مفید این خبر برای داوطلبان عزیز، تاکید ایشان بر اعلام نتایج در روز جاری است

رئیس کانون وکلای دادگستری استان کرمان ظرفیت پذیرش کانون وکلای استان کرمان در سال گذشته را ۳۰ نفر ذکر و تصریح کرد: در سال ۹۱ ظرفیت این کانون به ۱۴۲ نفر ارتقا یافته است.

متن خبر به نقل از خبرگزاری ایسنا:

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کویر “محمد عارفی” درخصوص اعلام نتایج آزمون وکالت سال ۹۱ اظهار کرد: برابر قرارداد منعقد شده با سازمان سنجش آموزش کشور امروز کارنامه‌های داوطلبان در سایت سازمان سنجش و اسکودا قابل مشاهده است.

وی تعداد کل شرکت‌کنندگان این آزمون در کانون استان کرمان را ۲ هزار و ۷۲ نفر خواند و افزود: تعداد یک هزار و ۱۷ نفر زن و یک هزار و ۵۵ نفر مرد در کانون استان کرمان در آزمون وکالت سال جاری شرکت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه این آزمون مصاحبه علمی ندارد، ابراز کرد: در مورد سوابق مصاحبه‌شوندگان استعلام صورت می‌گیرد و در صورت رد برخی از آنان دارندگان رتبه‌های بیش از ۱۴۲ با داشتن شرایط لازم پذیرفته می‌شوند.

عارفی عنوان کرد: با توجه به اینکه تمام مراحل برگزاری این آزمون توسط سازمان سنجش آموزش کشور انجام شده است، کسانی که به نتایج این آزمون اعتراض دارند، می‌توانند از طریق این سازمان اقدام کنند.

رئیس کانون وکلای دادگستری استان کرمان در مورد مخالفت خود با بحث غیربومی‌ بودن برای شرکت در آزمون وکالت سال ۹۱ گفت: در این آزمون استان کرمان به دلیل وجود شرکت‌کنندگان غیربومی متضرر شده است

۱۹ نظر

 1. تمام این بی نظمیها و بی برنامه گیها ناشی از عم احساس مسولیت و عدم احترام به حقوق افراد از جانب مسولین مباشد امیدوارم که بلاخره ماایرانیها به جایگاهی برسیم که به حقوق یکدیگر بعنوان یک انسان ارزش واحترام قایل باشیم

 2. وای از این بی برنامه گیها.خدا ازشون نگذره که انقدر مردم و الاف میکنن.واقعا که

 3. نگران نباشید نتایج وکالت و قضاوت یکجا اعلام میشه .فردا روز سرنوشته بعضیا وکیل میشن ، و بعضیا قاضی ،برای اینکه بتونید واسه آینده تصمیم بگیرید همه رو یکجا اعلام میکنن اینجوری واسه خودتو بهتره یا قاضی میشی یا وکیل . حالا کدوم بهتره!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. بخدا خسته شدیم !!!اگه امروزم جواب نمیاد بگید بهمون اینقد خودمونو علاف نکنیم!!!!!!!!!!!!!

 5. چه خوش خیالیم ما… که امسال هم میگذره به همین منوال و سال بعد و سالهای بعد هم اسیر همین بی برنامگیها می مونیم، دریغ از اینکه ذره ای تغییر ببینیم…

 6. نکنه هنوز تازه دارن برگه های پاسخنامه رو تصحیح میکنن که نتایجو نمیگن،واقعا که بی مسوولیتن

 7. کاش سازمان سنجش هم جایی برای درج نظرات داشت! شاید اینطوری یادشون میامد قرار بوده چکار کنند و چطوری مردم رونگران و بلاتکلیف گذاشتن! خجالت بکشن بخدا.احتمالاً بعداز اعلام نتیجه جناب آقایان…..یا……. در رسانه ها حاضر میشن و از تلاش و زحمات!!! شبانه روزی!!!همکارانشون خواهند گفت؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. عجب !
  نتایج کی اعلام میشه ؟ به اونایی فکر کنید که دسترسی به رایانه ندارن

 9. با این کارشون یه عده وکیل روانی رو تحویل جامعه میدن.از دستشون روان همه خراب شده

 10. عجب حکایتی شده جواب ازمون امسال!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 11. نمیشه سنجش مثل آدم اعلام کنه دقیقاً کی وقت دارن مردم رو از بلاتکلیفی دربیارن؟شاید کابر رایانه ندارند!

 12. سیاوش هوشیارحسینی

  از خستگی که نفرمایید!

 13. سیاوش هوشیارحسینی

  خوب این را هم در نظر بگیرید که به همین نسبت ممکن است از هم میهنان عزیز کرمانی ما در سایر کانون ها شرکت کنند!

 14. بابا این امروزشون هنوز تموم نشده..؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟۲روزه دارن میگن امروز میگیم.واقعا مسخرست

 15. من با جمعی از دوستام موافق بومی گزینی هستیم.چراکه فردی امکان دارد ساکن تهران و در دانشگاه تهران مدرک گرفته باشد ولی در استان کرمان ازمون وکالت بدهد که این برای افرادی که در دانشگاه کرمان تحصیل کرده و بومی هستند در حق آنها اجحاف میشود.

 16. خسته نباشید واقعا مردیم از استرس

 17. دیگه شورشو درآوردن. واقعا کههههههههههههههههههههههههههه

 18. بابا قرارشد بگن آقایون که روزشون چند ساعته هست و منظور از امروز که به نیمه رسیده! البته به وقت و حساب ما!کی هست دقیقاً؟ شاید شبانه روز آقایان مسئول و البته سنجشیها ۷۰ ساعته باشه؟نه؟

----------------------------- ?> ------------------------------------------------------