در حالی که محمود علیزاده وکیل مهدی هاشمی دلیل بستری شدن موکلش را آسیب‌دیدگی در هنگام ورزش اعلام کرد اما ابوالمعالی دیگر وکیل مهدی هاشمی دلیل بستری شدن را خارج کردن یک غده از بدن وی دانست.

یک منبع آگاه قضایی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی  با تأیید خروج مهدی هاشمی از زندان اوین و بستری شدن در مرکز درمانی گفت: مهدی هاشمی پس از اینکه  از زندان خارج شده هنوز به زندان برنگشته است.

وحید ابوالمعالی یکی از وکلای مهدی هاشمی با بیان اینکه اظهار محمود علیزاده درباره علت خروج مهدی هاشمی از زندان صحیح نیست گفت: احتمالا آقای علیزاده یا در جریان نبودند یا خواستند ملاحظه چیزی بکنند. موضوع شکستگی پای مهدی هاشمی مربوط به ۴ هفته قبل بوده است که همان موقع به بهداری زندان مراجعه کرد و بهداری هم با آتل پای وی را بست. مهدی تا قبل از بیماری اخیر هم با عصا در زندان تردد می‌کرد.

وی ادامه داد: مهدی هاشمی در زندان آزمایش‌هایی را انجام داد که بهداری ناجا با مشاهده نتیجه این آزمایش‌ها موضوع کاملا جدی است و مهدی هاشمی باید تحت نظارت برای انجام آزمایش‌های بیشتر و انجام جراحی‌ تشخصیصی به بیمارستان منتقل شود. مهدی هاشمی به همراه مأمور زندان به مرکز درمانی منتقل شد و بعد از عمل آندوسکوپی که دیروز انجام شد، صبح امروز هم یک عمل جراحی با بیهوشی کامل انجام شد که غده‌ای را از بدن هاشمی خارج کردند.

ابوالمعالی گفت: نمونه‌های لازم به آزمایشگاه ارسال شده اما تا این لحظه هیچ جوابی به بیمارستان اعلام نشده است.

وکیل مهدی هاشمی با بیان اینکه مهدی هاشمی در حال حاضر هوشیاری کامل ندارد اظهار داشت: روز گذشته آیت‌الله هاشمی هم که نگران  وضعیت مهدی بود به بیمارستان آمد. مادر و محارم مهدی هاشمی هم آمده بودند؛ از مأموری که همراه مهدی به بیمارستان آمده بود خواهش کردیم که اتاق را ترک کند اما وی در کمال احترام و قاطعیت گفت چون این زندانی تحت نظر است، باید در تمام لحظات کنارش باشم. البته ما دوست داشتیم که در اتاق نباشد.

خبرنگار تسنیم، با توجه به اظهارات متفاوت وکلای مهدی هاشمی درباره علت بستری شدن وی، با مسئولان بیمارستان نیکان، تماس گرفت اما از سوی مسئولان بیمارستان اعلام شد مجاز به اعلام جزئیات پرونده بیماران نیستند.

، پیش از این و در زمان بازداشت مهدی هاشمی، این محکوم به دلیل آنچه که بیماری قلبی عنوان شد، به بیمارستان دی منتقل شد. یکی از کارکنان بیمارستان دی که مهدی هاشمی در آن بستری بود به خبرنگار رجانیوز گفت در حالی که مهدی هاشمی به بهانه بیماری قلبی در این بیمارستان بستری شده و قرار است تحت آنژیوگرافی قرار بگیرد، علاوه بر غذای معمول بیمارستان که برای بیماران تهیه شده و طبق برنامه غذایی جوجه کباب بود، دو عدد دیزی چرب نیز که توسط همراهان وی تهیه شده بود، به عنوان غذای روزانه مصرف کرده است.

این در حالی است که همراهان وی بسته های بزرگی از چیپس و پفک نیز برای او تهیه کرده اند تا به عنوان بیمار قلبی، یک روز پیش از آنژیوگرافی آنها را مصرف کند.

مهدی هاشمی که آن روزها در بازداشت به سر می‌برد، توانست در زمان بستری در بیمارستان با اعضای خانواده از جمله پدر خود دیدار کند و این‌بار نیز آن‌طور که وکلای وی اعلام کرده‌اند در زمان بستری بودن در بیمارستان با خانواده خود دیدار کرده است.

انتهای پیام/

 

آخرین اخبار حقوقی٬ آخرین رای وحدت رویه دیوان عالی کشور٬ آزمون آزمایشی وکالت ، آزمون طبقه بندی وکالت ، آزمون آزمایشی وکالت ۹۵، آزمون طبقه بندی وکالت ۹۵٬ آزمون قضاوت٬ آزمون وکالت٬ تکمیل ظرفیت٬ دوره آمادگی قضاوت٬ دوره آمادگی قضاوت ۹۵٬ دوره آمادگی وکالت٬دوره آمادگی وکالت ۹۵٬سردفتری٬ قانون مجازات اسلامی٬ قضاوت ۹۵٬کارشناسی ارشد٬ کانون٬کانون مرکز٬ کانون وکلا٬کلاس آمادگی آزمون قضاوت٬ کلاس آمادگی آزمون وکالت٬ کلاس آمادگی وکالت ۹۵٬ کلاسهای آمادگی وکالت٬ مرجع حقوقی٬ منابع آزمون سردفتری٬ منابع آزمون قضاوت٬ منابع آزمون قضاوت ۹۵٬ منابع آزمون وکالت٬منابع آزمون وکالت ۹۵٬ نظام وظیفه٬ وکالت٬ وکالت ۹۵