دادآزمون
آخرین اخبار
theme

خانه » اخبار » نجات از طناب دار ۹ سال پس از قتل

نجات از طناب دار ۹ سال پس از قتل

مرد جوانی که سال ۸۵ مرتکب قتل شده بود، صبح امروز با رضایت خانواده مقتول از طناب دار نجات یافت.

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، در تاریخ ۲۹ آذرماه سال ۸۵ مرد جوانی به نام هوشنگ در یک نزاع دسته‌جمعی در اسلامشهر به قتل رسید. 

جزئیات ماجرا از این قرار بود که مقتول با برادرانش در یک درگیری با افرادی وارد نزاع شده بودند که هوشنگ بر اثر اصابت ضربات چاقو به گردن و بازویش به بیمارستان منتقل شده، اما به‌خاطر شدت جراحات جان خود را از دست داده بود. 

پس از تشکیل پرونده قتل عمد شناسایی  و دستگیری متهم قتل هوشنگ در دستور کار ماموران قرار گرفت تا اینکه در تاریخ ۳۰ شهریور سال ۸۸ متهم به قتل دستگیر شد. 

وی در بازجویی‌ها به ماموران گفت: به‌خاطر اختلافاتی که با هوشنگ و برادرانش داشتم روز وقوع قتل در جلوی منزلشان با وی درگیر شدم و با چاقو ضرباتی را به وی وارد کردم و از آنجا گریختم. در طول ۳ سالی که متواری شده بودم در یکی از شهرهای شمال کشور زندگی می‌کردم که پس از بازگشتم به تهران زمانی که ماجرا را برای دوستم در قهوه‌خانه تعریف می‌کردم توسط پلیس دستگیر شدم. 

متهم پرونده پس از اعتراف به قتل  در شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران محکوم به قصاص شد تا اینکه سرانجام خانواده مقتول صبح امروز با حضور در شعبه اجرای احکام دادسرای جنایی تهران رضایت خود را از وی اعلام کردند و متهم از قصاص رهایی یافت.

انتهای پیام

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق

افتخار آفرینان در آزمون وکالت 96

 

خبر رسان تلگرامی

 

کارنامه افتخار آفرینان آزمون وکالت 94

 

آخرین اخبار و اطلاعیه های حقوقی در تلگرام شما…

 

آزمون اینترنتی

 

مصاحبه با افتخار آفرینان گروه آموزشی

 

محاسبه درصد

     

©

هشدار حقوق مولف:

باز نشر مطالب سایت دادآزمون

فقط با ذکر منبع با عنوان « دادآزمون » و

لینک به نشانی www.dadazmoon.ir

مجاز می باشد