دادآزمون
آخرین اخبار
theme

خانه » اخبار » سردار شرفی: ظرفیت نیروی انتظامی مرکزی برای تأمین امنیت انتخابات به‌کارگیری می‌شود

سردار شرفی: ظرفیت نیروی انتظامی مرکزی برای تأمین امنیت انتخابات به‌کارگیری می‌شود

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه ناجا برای برگزاری انتخابات سالم و آرام تمهیدات ویژه‌ای اندیشیده است گفت: ظرفیت نیروی انتظامی مرکزی برای تأمین امنیت انتخابات به‌کارگیری می‌شود.

سردار محمد شرفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به فضای انتخاباتی حاکم در کشور گفت: یکی از کارهایی که پلیس پیشگیری می‌تواند در این باره انجام دهد افزایش توانمندی نسبت به اشراف داشتن به موضوعات گوناگون است.

وی افزود: ساختارهای امنیتی مثل نیروی انتظامی، سپاه پاسداران و بسیج یکی از مأموریت‌های اصلی خود را مقابله با پروژه نفوذ دشمن می‌دانند زیرا هم از لحاظ امنیت برای کشور مهم است و هم مقام معظم رهبری در فرمایشات خود به این امر تاکیدات فراوان داشته است.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به انتخابات پیش‌رو گفت: فرماندهان انتظامی استان‌ها و شهرستان‌ها باید در شوراهای اداری شرکت کنند و قانون انتخابات و مصادیق جرائم را برای مسئولان بازگو کنند تا این امر مهم در کشور به دور از هرگونه تخلفی برگزار شود.

سردار شرفی خاطرنشان کرد: مراقبت از اجرای برگزاری سخنرانی‌ کاندیدا و دعوت به آرامش بعد از انتخابات و اعلام نتایج  همچنین حفظ از حیثیت و آبروی نامزدها از دیگر وظایف ماموران انتظامی در این راستا است.

وی ادامه داد: توانمندسازی منابع انسانی، به‌کارگیری از آخرین تکنولوژی‌ها، اشراف داشتن به اطلاعات و استفاده از ظرفیت‌های مردمی ماموران انتظامی را در رسیدن به کنترل و نظارت انتخابات کمک می‌کند.

انتهای پیام/

 

آخرین اخبار حقوقی٬آخرین رای وحدت رویه دیوان عالی کشور٬ آزمون آزمایشی وکالت ، آزمون طبقه بندی وکالت ، آزمون آزمایشی وکالت ۹۵، آزمون طبقه بندی وکالت ۹۵٬ آزمون قضاوت٬ آزمون وکالت٬ تکمیل ظرفیت٬دوره آمادگی قضاوت٬دوره آمادگی قضاوت ۹۵٬دوره آمادگی وکالت٬ دوره آمادگی وکالت ۹۵٬سردفتری٬ قانون مجازات اسلامی٬ قضاوت ۹۵٬مرجع حقوقی٬ منابع آزمون سردفتری٬ منابع آزمون قضاوت٬ منابع آزمون قضاوت ۹۵٬ منابع آزمون وکالت٬ منابع آزمون وکالت ۹۵٬ نظام وظیفه٬ وکالت٬کارشناسی ارشد٬ کانون٬کانون مرکز٬ کانون وکلا٬کلاس آمادگی آزمون قضاوت٬ کلاس آمادگی آزمون وکالت٬ کلاس آمادگی وکالت ۹۵٬کلاسهای آمادگی وکالت

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق

افتخار آفرینان در آزمون وکالت 96

 

خبر رسان تلگرامی

 

کارنامه افتخار آفرینان آزمون وکالت 94

 

آخرین اخبار و اطلاعیه های حقوقی در تلگرام شما…

 

آزمون اینترنتی

 

مصاحبه با افتخار آفرینان گروه آموزشی

 

محاسبه درصد

     

©

هشدار حقوق مولف:

باز نشر مطالب سایت دادآزمون

فقط با ذکر منبع با عنوان « دادآزمون » و

لینک به نشانی www.dadazmoon.ir

مجاز می باشد